0 student

מטרה:

  • מטרת הקורס היא ללמד מטפלים מוסמכים את הידע והכלים הנחוצים על מנת לעבוד ולתמוך בלקוחות המתכוננים לצרוך חומרים פסיכדליים או עושים אינטגרציה לחווית פסיכדליות או אנטיאוגנים (צמחים עם השפעות פסיכו-אקטיביות).

זה קורס מבוא לעבודה עם מצבי תודעה מורחבים. עם הפופולריות ההולכת וגוברת של טיפולים פסיכדלים ואנטיאוגנים והליגליזציה התקרבת של MDMA ופסילוסיבין, השימוש בהם על ידי הציבור – ללא תמיכה טיפולית – מתרחב. חשוב למטפלים ללמוד על עבודה התומכת באנשים המשתמשים בשיטות וחומרים כאלה. יכולת להיות עם מצבי תודעה אלטרנטיביים ועולמות פסיכו-רוחניים, תוך שימוש בכלים ומושגים פסיכולוגיים מערביים, תהיה הכרח עבור קלינאים. קורס זה יספק מסגרת בסיסית וכלים לשרת ולתמוך בבריאות הנפשית והרוחנית של לקוחותינו.

למי הקורס נועד:

מטפלים קליניים מוסמכים (פסיכותרפיסטים מורשים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים, עובדים סוציאליים וכו ‘), אנשים שכבר מטפלים ורוצים ללמוד על פסיכדלים כדי לשרת טוב יותר את מטופליהם (לקוחותיהם) העושים הכנה ושילוב של מצבי תודעה מורחבים.

חשוב להבהיר: קורס זה מיוחד ללמד אנשי טיפול על פסיכדליים וכיצד ניתן להתייחס אליהם בחדר הטיפול. ללמד פסיכונאוטים ואוהבי מצבי תודעה כלים לטיפולקורס זה אינו מכין אדם ללוות או להנחות חוויות פסיכדליות, אלא לטפל במי שצורך אותםאין שום דרישה או ציפייה שמשתתפי הקורס יהיו בעלי ידע או ניסיון עם חומרים אלו – אך בעלי ידע וניסיון יוזמנו לשתף אותו.

דרישות:

  • בעלי תארים ורישיון של טיפול קליני. יתקבלו לקורס, לאחר ראיון, מטפלים שאינם קליניים או בעלי רישיון מתאימים בעלי ידע מתאים לדבר על חוויות אלו מנקודות מבט ובשפה קלינית.
  • יכולת להתחייב לכל הקבוצה ולכל מפגש.
  • יעילות באנגלית בקריאה והאזנה. רוב הקורס יועבר בעברית, אך יהיו חומרים כתובים ומרצים אורחים באנגלית.

מועדי הקורס:

תתקיים פגישה ביום שלישי בשעה 19:00-21:00 כל שבועיים החל מ-23/2/2021 ועד 29/6/2021.

23/2, 9/3, 23/3, 6/4, 20/4, 4/5, 18/5, 1/6, 15/6, 29/6

חומרי קריאה נוספים מומלצים:

על המרצה הראשי:

ד”ר עדו כהן (Psy.D)

עידו ממוקם בסן פרנסיסקו ועובד עם יחידים זוגות וקבוצות, בעיקר עם טראומות ילדות, בעיות ביחסים בין אישיים, ביקורת עצמית, פסיכו רוחניות, חלומות והכנה ואינטגרציה של מצבי תודעה מורחבים. מחקר הדוקטורט שלו היה על תהליך האינטגרציה של משתתפי טקסי איווסקה מנקודת מבט של פסיכולוגיית המעמקים של קארל יונג. עידו מייסד קולקטיב של מטפלים המוקדש לחינוך, הכנה ואנטגרציה של מצבי תודעה מורחבים( לינק למטה). עידו עובד עם יחידם וקבוצות על הכנה ועיבוד של חוויות פסיכודליות, בעיקר בהתמקדות על טראומה, הבנה פסיכו רוחנית של החוויה, ואיך עובדים עם מצבי תודעה מורחבים לייצר שינוי אישיותי יציב ולאורך זמן. הוא פיקח וליווה סטודנטים לדוקטורט בפסיכולוגיה במכון ללימודים אינטגרליים בסן פרנסיסקו בארבע שנים האחרונות. עידו מאמין בשילוב של תיאוריות יחסיות, יונגיאניות, שאמאניות ופסיכו רוחניות ככלים להפוך את חוויות החיים לידע וניסיון וכך לחיות חיים יצירתיים, משמעותיים ושלמים יותר 

באתר זה שון לייקוב מוגדר כ”Instructor” לכל הקורסים. בקורס זה שון אחראי בעיקר על הצד הטכני ומדי פעם כמרצה אורח.

כיצד נרשמים לקורס?

  1. לוחצים על הכפתור הכחול למטה
  2. ממלאים את הטופס בעמוד שנפתח
  3. ניצור איתך קשר לתאם ראיון
  4. התשלום על הקורס יתבצע לאחר הראיון. ניתן לשלם בפייפל (כולל בכרטיס אשראי), או לתאם עם שון העברה בנקאית או תשלום במזומן. פרטים כיצד לבצע את התשלום יישלחו במייל על קבלתך לקורס.
  5. הקבלה תישלח לך בדואר עם הנחיות איך להיכנס לקורס.
מלגות יינתנו למועמדים המבקשים באופן פרטני. אם קורס הינו צעד חיוני בהתפתחות המקצועית שלך והעלות מונעת השתתפות, נא לא להסס ליצור קשר אישי.

Instructor

שון לייקוב בעל תואר שני בייעוץ וניסיון עשיר בעבודת נוער על התפר בין חינוך לטיפול. עובד באופן מקצועי עם צרכני פסיכדליים מאז פתיחת "אנשים טובים" בשנת 2012, ובמהלך חמש שנים הפעלות "הפינה שלנו בהודו" היווה מקום להתייעצות ועזרה לפני, במהלך ואחרי חוויות פסיכדליות. במצטבר, יש לו למעלה מאלף שעות מקצועיות עם אנשים תחת השפעת חומרים פסיכדליים.

₪2,500.00