נוגדי דכאון וחומרים פסיכדליים

הכתוב כאן הוא הסיכום ותרגום שלי של המאמר המפורט: https://www.spiritpharmacist.com/blog/2019/5/10/antidepressant-and-psychedelic-combinations-a-guide-to-risks-amp-discontinuation-times

אני מביא מידע זה כדי להקל על אלו שרוצים לקבל החלטות להתחיל לחקור את הנושא. אני ממליץ למי ששוקל לערבב כדורים פסיכיאטרים כלשהם וחומרים פסיכדליים, או למי ששוקל להפסיק את התרופות הפסיכיאטריות ע”מ לצרוך חומרים פסיכדליים לא לקבל שום החלטה על סמך מה שכתוב כאן – אלא להביא את מה שכתוב כאן להתייעצות עם הפסיכיאטר שעוקב אחרי המצב הנפשי שלך. אם אינך יודע כיצד לדבר עם הפסיכיאטר על הנושא, אתם מוזמנים לפנות אליי לפגישת ייעוץ “איך לדבר עם המטפל על צריכת הפסיכדליים” (בדרך כלל מספיק הפגישת היכרות – שהיא תמיד בחינם).

“טבלת השילובים” 

למי שיודע בדיוק מה הוא מחפש – בטבלה שילובים רבים של מגוון התרופות נגד דכאון ומגוון החומרים הפסיכדליים:

יש כמה סוגיות לקחת בחשבון ששוקלים עירבוב של תרופות נגד דיכאון וחומרים פסיכדליים.

יש את ההיבט הפרמקולוגי, התוצאה כאשר מערבבים שני חומרים בתוך גוף ומוח האדם ויש את ההיבט הנפשי מתוך נקודת הנחה שאדם אשר לוקח תרופות אנטי דיכאוניות מתמודד עם קשיים נפשיים.

ההיבט הנפשי

רוב האנשים שפגשתי שנטלו חומרים נגד דיכאון ושקלו צריכת חומרים פסיכדליים זילזלו בהיבט הנפשי של השיכון והתייחסו בעיקר להביט הפרמקולוגי הוא לכן חשוב לי להביא נקודות חשובות באמת הזה קודם.

 

כתיבת תגובה

Translate »
Scroll to Top
ליצור קשר