טיפולים פסיכדליים חוקיים בארץ היום

טיפולים פסיכדליים חוקיים בארץ היום

אני מציע טיפול פסיכדלי בעזרת קנאביס וקטמין חוקי בקליניקה חדשה בקיבוץ צרעה. התהליך המקצועי כולל הכנה ושילוב. ההכשרה שלי ב-KAP הייתה אצל פיל וולפסון וההכשרה שלי בטיפול בעזרת קנאביס היא אצל דניאל מקווין.

אני נרגש להודיע שפתחתי מרפאה חדשה בקיבוץ צרעה, בה אני מציע טיפול פסיכדלי בעזרת קנאביס וקטמין חוקי לאנשים שרוצים להחלים מטראומה, דיכאון, חרדה ואתגרים רגשיים אחרים. קנאביס וקטמין הם תרופות חזקות שיכולות לעזור לך לגשת לרמות עמוקות יותר של הנפש שלך, לשחרר רגשות תקועים ולחווט מחדש את המוח שלך ליותר שמחה וחוסן.

בקליניקה שלי, אני מספק עבורך סביבה בטוחה ותומכת לחקור את עולמך הפנימי בהדרכתם של בעלי ברית צמחים וסינטטיים אלה. התהליך המקצועי כולל מפגשי הכנה ושילוב, בהם אנו דנים במטרות, בציפיות, באתגרים ובתובנות שלכם. אני גם עוזר לך לפתח מיומנויות ותרגולים כדי לשפר את הרווחה שלך ולשלב את החוויות הפסיכדליות שלך בחיי היומיום שלך.

ההכשרה שלי ב-KAP הייתה עם פיל וולפסון, חלוץ בתחום הטיפול הפסיכדלי והמחבר של כתבי הקטמין. ההכשרה שלי בטיפול בעזרת קנאביס היא עם דניאל מקווין, מטפל בעל חזון ומייסד מיינדפולנס רפואי, תוכנית חינוך פסיכדלי מבוססת קהילה. הושפעתי גם מעבודתם של סטניסלב גרוף, ריק דובלין, גאבור מייט ומנהיגים נוספים בתנועה הפסיכדלית.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על טיפול פסיכדלי בעזרת קנאביס וקטמין, או אם אתה רוצה להזמין איתי פגישה, אנא בקר באתר שלי או צור איתי קשר במייל או בטלפון. אני מצפה לשמוע ממך ולתמוך בך במסע הריפוי והשינוי שלך.

כבר אפשר לקבל טיפול בעזרת:

קנאביס

לבעלי רישיון לקנאביס

בעלי רישון לקנאבים יכולים לקבל טיפול פסיכדלי בעזרת קנאביס ללא צורך במעורבות רופאים נוספים. בטפב”ק משתמשים בקנאביס שנקנה בבית מרקחת.

קטמין

באישור חריג (29ג’)

אנשים שמתמודדים עם פוסט-טראומה, דיכאון, מחשבות אובדניות וחרדות משמעותיים יכולים לבקש אישור חריג לטיפול בקטמין.

ניתן לעזור בהגשת הבקשה ומציאת רופאים מתאימים.

כתיבת תגובה

Translate »
Scroll to Top
ליצור קשר