מעגל קנאביס מודע

מה זה מעגל קנאביס

השימוש המסורתי ורוחני של קנאביס התרחש במקומות רבים במעגלים, עם כוונה וסביבה שנועדה להגביר, עד כמה שאפשר, את היכולות הפסיכו-אקטיביות, הפסיכדליות, ה”סטלה”.

שימוש בקנאביס במערב התפתח כך שמירב הצריכה נעשית תוך כדי לימוד במזעור מירב ההשפעות האלו – לשפר מצב רוח, להוריד לחץ או כאב פיזי, אך עם מינימום שינוי תודעתי, מינימום “הזיות”, פחות “צלילות”. במעגל קנאביס מודע (Conscious Cannabis Circles כפי שפותח על דניאל מקווין) אנחנו מחפשים להפוך את המגמה הזאת. שילוב של הכנה, כוונה, סביבה מתאימה (שכוללת כיסוי עיניים ומוזיקה מתאימה), קנאביס יכול לעזור לפנות פנימה ולגעת בתכנים עמוקים, בתהליך זהה לזה המוכר עם חומרים פסיכדליים קלאסיים, MDMA או קטמין.

התהליך

  1. מילוי הטופס למטה.
  2. טופס בטיחות מודעת – טופס זה מאפשר לנו לוודא את הבטיחות שלך. הוא יותר מאשר עוד טופס היסטוריה רפואית, הוא גם מאפשר לנו להתאים את ההכנה לצרכי המשתתפים, וגם מאפשר לנו לשים לב לנקודות חשובות בזמנים רגישים. הוא גם הצעד הראשון בהכנה, הפעם הראשונה (בתהליך) שמתבקשים להסתכל פנימה באמת. נא לקחת את הזמן (יכול לקחת עד חצי שעה) ולמלא אותו ברצינות. בשאלון זה “אם יש ספק, אין ספק” ועדיף לרשום.
  3. פגישת הכנה – ביום ה’ 15/2 – 19:00-20:30. בפגישת ההכנה אנחנו נכיר את המשתתפים האחרים איתם נחלוק חוויה זאת, נדבר על כוונה, איך להתכונן ומה צפוי.
  4. פגישת מסע – במוצ”ש 17/2 (יומולדת של שון) – 19:00-23:00 – נתכנס להכנה אחרונה בשעה 19:00 לפני שנתחיל בטקס, מדיטציה מודרכת ומסע פנימה (ולפעמים משם לתוך הייקום). אחרי הטקס, ניפגש שוב במציעות המשותפת (של זום) לעיבוד ראשוני. במהלך החוויה יהיו מלווים לספק מענה בחדר נפרד (Breakout rooms) למשתתפים שצריכים תמיכה או לשתף כאשר האחרים עדיין במסע.
  5. פגישת אינטגרציה – מוצ”ש 24/2 – 19:00-20:30 – בפגישה תהיה הזדמנות לשתף את החוויות ותובנות ולדבר על צעדים הבאים.

שאלות נפוצות

טופס רישום

רוצה לספר לחברים?

מאלו שמתרשמים ממאמרים? אני מבין אתכם

Powered By EmbedPress

כתיבת תגובה

Translate »
Scroll to Top
ליצור קשר