לימודי טפב”ק – טיפול פסיכדלי בעזרת קנאביס

לימוד עצמאי

ההכשרה המעשית היא חיונית, אך יש גם הרבה חומר תאורטי שניתן להעביר בדרכים שונות למי שאינו מתכוון לעבוד בתחום

הספר

אפשר ללמוד את החומר התיאורטי בקורס מקוון

PSS Lecture Series: PSS1 Foundations in Psychedelic Therapy

לימודים ישרות מהמרכז בבולדר

למד כיצד להקל על מסעות פסיכדלים טרנספורמטיביים עבור לקוחותיך, שיטות מיינדפולנס התומכות בחווייתך כמנחה ובתהליך הלקוח שלך, וכל כללי ה”התנהלות “הלוגיסטית של הנחיית מסע פסיכדלי בטוחה ואתית. מערכות המיומנות כוללות הנחיית מוזיקה מתקדמת, צריכת תרופות מכוונות, מדיטציה מודרכת והתערבות במשבר

PSS2 מלמד כיצד להעמיק בבטחה את החוויה הפסיכדלית של לקוח באמצעות שיטות מודעות מודרכות, ומלמד כיצד לנווט במרחב הפנימי כנוף דמיוני, כיצד לערב את ההיבטים הרבים של העצמי, כיצד לשנות ולהעביר מתח וטראומה, וכדי לנווט בבטחה בשטחים בין אישיים. מערכי מיומנות נוספים הנלמדים כוללים הקלת חוויות בקבוצות קטנות וחוויות קנאביס פסיכדלי מקוון. בדומה לשיטות מדריך בסיוע MDMA ו- Psilocybin. כולל חוויות מסע פסיכדליות קבוצתיות לכל המשתתפים.

PSS3 מלמד טכניקות טיפוליות ספציפיות וכיצד להתמודד עם לקוחותיך עם בעיות קליניות משמעותיות, במיוחד טראומה ו- PTSD, והחששות הקליניים הקשורים בדרך כלל לטראומה. בנוסף, קורס זה גם מלמד כיצד לתמוך בלקוחות בתהליכי קצה צמיחה קיצוניים. הערכה, הכנה ואינטגרציה נדונים בהרחבה. שיטות ספציפיות הנלמדות הן נשימות בסיוע קנאביס, טיפול פסיכדלי בסיוע קנאביס ופסיכותרפיה סומטית בסיוע קנאביס, כמו גם כיצד להתמודד עם מצבים פסיכדליים קיצוניים הדומים ל- 5-MeO-DMT. כולל חוויות מסע פסיכדליות קבוצתיות לכל המשתתפים.

לרשימת התאריכים של כל השלבים, נא ללחוץ כאן

לתעריפי השלבים השונים, נא ללחוץ כאן

הצטרפות לרשימת מתעניינים בקורס בעברית

כתיבת תגובה

Translate »
Scroll to Top
ליצור קשר