טופס הסכמה ובטיחות מודעת

רוצה לדעת יותר על טפב”ק? לחצו כאן להסבר

add_alert

הבטיחות שלך קודמת לכל

אומנם מדובר “בסך הכל” בקנאביס שהלקוח מקבל לפי הנחיית רופא וצורך באופן קבוע להקלת הסימפטומים, אך בכל זאת טפב”ק אינו מתאים לכולם.
לבטחונך ולצורך הצלחת הטיפול, חשוב לנו לדעת אם אתה שייך לאחת הקבוצות הבאות. שייכות לקבוצה אינה בהכרח מהווה סיבה לסרב טיפול, אך לרוב דורשת מהצוות היערכות מיוחדת.

טופס זה נקרא טופס “בטיחות והסכמה מודעת” כי טפב”ק נשען על שלושה דברים:
 • הסכמה – גם במהלך החוויה, ואולי באופן חריג בטיפול פסיכדלי, רמת העומק תלויה בהסכמה, לפעמים פעילה, שלך. קנאביס אינו “לוקח” או “משגר” אותך למצב תודעתי אחר – אלא פותח את הדלת ומזמין לעבור. ההסכמה שלך והבחירה שלך קובעות את העומק. במקרים מציפים מדי, תמיד ניתן להוריד את כיסוי העיניים ולהתיישב ולחזור אלינו. 
 • מודעות – חלק גדול מחווית טפב”ק הוא הגברת המודעות. אנחנו מבטלים את כל הסחות הדעת היום-יומיות ומקשיבים לעצמנו – לגוף, לנפש, לרגש – ונהיים מודעים יותר למה שקורה לנו ואיתנו. לפעמים אנחנו גם נהיים מודעים לדברים שבדרך כלל נמצאים במה שנקרא “הצל”, הצדדים הלא-מוארים אצלנו. ככל שאנחנו מודעים יותר למה שיכול לעלות, אנחנו יכולים להתכונן ולהיערך. לא למהר לענות על השאלות האלו ולענות עליהם במירב הכנות ומודעות עצמית.
 • בטיחות – בגלל שמטרת טפב”ק הוא לנצל את הפוטנציאל הריפוי המלא של הצמח, אחריות מחייבת התייחסות גם למצבים אשר בדרך כלל נדירים או קלים בצריכה רגילה. בכמעט כל המקרים ניתן להפחית באופן משמעותי את הסיכון. לפעמים נדרש הסכמה וליווי איש מקצוע נוסף (בד”כ מתחום הבריאות או נפש, תלוי במצב) כדי לטפל בהיבטים הנוספים שיכולים לעלות בטיפול. יש גם מצבים נדירים בהם הסיכונים יהוו מכשול וטפב”ק אינו מתאים. על כל אלו נדבר ונתקדם רק כאשר כולנו מרגישים בטוחים שניתן לעשות מסע.
נרחיב על כל תשובה במהלך פגישת ההכנה. יש מקרים בהם פגישת הכנה אחת לא תספיק ויידרשו הכנות נוספות

נא לענות על שאלות אלו בכנות מוחלטת.

טפב”ק אינו מתאים לכל אחד בכל מצב. יש מקרים בהם הוא לא מתאים, ואף מקרים בהם הוא עלול להזיק. במקרים נדירים אלו, חשוב להיות כנים – כי אף אחד לא רוצה להחמיר מצב קשה. תשובות אלו מהוות בסיס לפגישת ההכנה והיא יכולה להיות מוצלחת רק אם התשובות כנות ואמיתיות. במקרים בהם עולים חשש, שיחת ההכנה תכלול צעדים שניתן לעשות ע”מ לשפר את הבטיחות. במקרים הנדירים בהם טפב”ק אינו מתאים כלל, פגישת ההכנה תוחלף בפגישת ייעוץ (בחינם) בה נדבר על הסיבות לפסילה ונעלה אפשרויות נוספות.

לכן חשוב ביותר לענות בכנות יתרה – כדי שנוכל לדבר על ההשלכות האפשרויות לך. אם יש ספק, עדיף להרחיב ונדבר על זה בפגישת הכנה

  1

  פרטים אישיים

  2

  שאלות 1

  3

  שאלות 2

  4

  שאלות 3

  5

  שאלות אחרונות

  פרטים אישיים

   * Required

  שאלות בטיחות ..

  איך חתחזור הביתה?

  כתיבת תגובה

  Translate »
  Scroll to Top
  ליצור קשר