רוצים קורס בינלאומי על פסיכדליים שמותאם למציאות היהודית וישראלית?

ניווט פסיכדליים: נקודות מבט יהודיות על פסיכדליות

הקורס החדש הזה של Psychedelics Today ממזג את ספריית החינוך הנמכרת ביותר שלנו ב-Navigating Psychedelics עם תוכנית לימודים חדשה לגמרי הנלמדת על ידי צוות מורים מדהים של מומחים יהודים/ישראלים.

במהלך 9 שבועות המדריך הראשי שלנו דיוויד דרפקין, LCSW יכסה נושאים מסורתיים כמו סט וסטינג, מזעור נזקים, החזקת מרחב ואינטגרציה, כמו גם נושאים שנאספו במיוחד על ההיבטים התרבותיים, הפנומנולוגיים, המיסטיים והרוחניים. של שימוש פסיכדלי יהודי.

בכל שבוע יצטרף לדיוויד מדריך אורח אחר כדי להציג מצגת קצרה ולעסוק בשאלות ותשובות פתוחות עם התלמידים.

השיעורים הם באנגלית, ונמשכים 90 דקות. סטודנטים מוזמנים גם להישאר בזום עוד 30 דקות בכל שבוע כדי לקשקש עם תלמידים אחרים בקבוצת פריצה (breakout) באנגלית או עברית!

אנו מתמקדים בפרספקטיבות ובחוויות יהודיות וישראליות פסיכדליות, אך הסטודנטים אינם צריכים להיות יהודים או ישראלים כדי להירשם לקורס זה. אם אתה יהודי, אתה לא צריך לזהות דרך מסוימת לגבי מה זה בעצם אומר או לא אומר לך. כל תלמיד בעל סקרנות מכבדת ופתיחות ללמידה מוזמן להגיש מועמדות.

הקורס פתוח הן לקלינאים/עוסקים בתחום הבריאות המחפשים מיומנות תרבותית מתקדמת והן לאנשים שאינם מתרגלים המעוניינים בהצטלבות של תודעה/ריפוי פסיכדליים עם מסורות יהודיות ומציאות חווייתית עכשווית.

מה תלמדו:

 • איפה הזמן והמרחב הכי קדושים שלי?

 • כיצד אוכל להכניס יותר שיטות הפחתת נזקים לחיים המקצועיים והאישיים שלי?

 • מה המשמעות של להיות יהודי עבורי, ואיך זה מתבטא במהלך מסעות פסיכדליים?

 • איזו רלוונטיות יש היום לאבות ולמסורות אבות?

 •  איך אני ניגש לאינטגרציה פסיכדלית כך שצמיחה וריפוי מתפתחים באופן אורגני? 

 • כיצד להתייחס ביעילות וברגישות לטראומה הקולקטיבית שלך ושל הלקוחות שלך ולטראומה בין-דורית.

מה מייחד את הקורס הזה:

 • להיות חלק מהקבוצה הראשונה אי פעם של סטודנטים דוברי אנגלית מרחבי העולם ללמוד על נקודות מבט יהודיות על פסיכדליה 

 • השג יכולת תרבותית לעבודה עם לקוחות יהודים סביב השימוש הפסיכדלי שלהם 

 • שמור על קשר עם סטודנטים אחרים במהלך ואחרי הקורס עם חברות בפלטפורמת הקהילה הפרטית שלנו Circle

 • שילוב גישות פסיכולוגיות, שמאניות, פנומנולוגיות ופילוסופיות להבנת הניואנסים המורכבים של התחום הפסיכדלי

 • שילוב של המדע, המחקר והשיטות המומלצות העדכניות ביותר עם טכניקות בעולם האמיתי המחברים אותך ואת הלקוחות שלך ליצירת משמעות אותנטית

סקירה כללית של ניווט פסיכדליים:

קורס זה כולל את ספריית קורס הדגל שלנו מ-Navigating Psychedelics for Clinicians and Wellness Practitioners – קורס שתוכנן במיוחד עבור מתרגלי בריאות ורווחה שרוצים ללמוד עוד על רפואה פסיכדלית, מעוניינים לשלב פסיכדליה בפרקטיקה הקיימת שלהם, וכאלה שמתחילים קריירה חדשה בתחום התחום המתפתח של פסיכדליה.

ב-  Psychedelics Today, השתמשנו ברשת הפסיכדלית המקצועית הרחבה שלנו כדי לטפל במורכבות סביב טיפול פסיכדלי. קורס זה משמש להגברת הידע הקודם של פסיכדליה או משמש כהקדמה לתחום מתפתח זה של שירותי בריאות.

מה אלמד?

על ידי הרשמה ל-Navigating Psychedelics תוכל לקבל השכלה על המידע העדכני ביותר על פסיכדליה, כולל:

תכנית הלימודים בקורס

מבוא לפסיכדליים

בחלק זה תלמדו את האטימולוגיה של המילה “פסיכדלי” ואת המחלקות השונות של חומרים פסיכואקטיביים. תוכלו לחקור את ההשפעות של תרופות פסיכדליות, את ההבדל בין טריפטמינים ופנתילאמינים, וכיצד חומרים פסיכדליים משפיעים על המוח.

הכנה, בטיחות ומזעור נזקים

בחלק זה תלמדו טיפים וטכניקות להפחתת נזקים לשמירה על בטיחות, כמו בדיקת החומרים שלכם. תלמד גם על יצירת סט וסטינג בטוחים, בטיחות בפסטיבל ועוד הרבה יותר.

לצאת החוצה: החוויה הפסיכדלית – חקר התיאוריות והמסגרת של ד”ר סטניסלב גרוף

בחלק זה תפתחו מסגרת והבנה של החוויה הפסיכדלית באמצעות עבודתו ותאוריותיו של סטניסלב גרוף. תוכלו גם ללמוד טיפים ועצות לניווט בחוויות קשות אם הן יתעוררו בחוויה.

חוזרים:  חקר טיפול עצמי ואינטגרציה

בחלק זה תלמדו כיצד להתבסס מהחוויה הפסיכדלית וללמוד טיפים ותרגולים לטיפול עצמי. הבנה כיצד לטפל בעצמך לאחר חוויה היא שלב ראשון וחשוב בתהליך האינטגרציה. אתה תחקור מה פירוש המונח  אינטגרציה  וכיצד לשלב את החוויה שלך לאחר שנגעת בחזרה מהמסע שלך. תלמדו טיפים ותרגולי אינטגרציה כדי שתוכלו להעביר את החוויה שלכם קדימה בחיים וללמוד מה זה אומר “להתקדם לכיוון שלמות”.

הערכה וצמצום נזקים עם לקוחות

בחלק זה תלמדו את הסיכונים והתוויות נגד של טיפול פסיכדלי ופסיכדליים בכלל וכיצד להעריך את בטיחותו של הלקוח שעשוי לחשוף שימוש פוטנציאלי או להשתתף בטקסים. התלמידים יחקרו את הנושא של הופעה רוחנית וחרום (spiritual emergence and emergency) וכיצד להעריך תחום ניואנס זה. התלמידים יתבקשו גם להרהר כיצד האמונות שלהם לגבי תרופות פסיכדליות עשויות או לא להשפיע על עבודתם עם לקוחות.

אתיקה, חוקים ועבודה פסיכדלית משפטית

בעוד פסיכותרפיה בסיוע פסיכדלי אינה זמינה או חוקית כרגע, הסטודנטים יחקרו את החוקים והאתיקה של מתן שירותי אינטגרציה וטיפול פסיכדלי משפטי כגון פסיכותרפיה בעזרת קטמין.

בחינת עבודת אינטגרציה עם לקוחות ומקרים של לקוחות

התלמידים יחקרו מסגרות שונות למתן שירותים אינטגרטיביים ויתחילו לחשוב על תיאוריית האינטגרציה שלהם. עבור אלה שעבדו עם לקוחות, שיעור זה יציע גם הזדמנות לחקור אתגרים במתן שירותי אינטגרציה.

כיתות מאסטר

כיתות האמן הן הלב של הקורס הזה. תהיה לך גישה ל-15+ כיתות אמן בהנחיית מומחים בתחום הפסיכדלי, המכסים נושאים שונים החל משילוב, הפחתת נזקים, הבנת הופעה רוחנית, פסיכותרפיה בעזרת קטמין, שיקולים משפטיים וטיפים/עצות לישיבה למצבי תודעה הולוטרופיים.

מהי מחויבות הזמן למהדורה החיה?

תשעה שבועות רצופים כוללים מפגשים אינטראקטיביים בני 1.5 שעות ב-Zoom אשר ילמדו וידריכו אנשי מקצוע בתחום הרפואה הפסיכדלית. פרויקט גמר יסיים את הקורס בשבוע 9.

מחזור יום רביעי הזה מתחיל  ביום שלישי, 10 באוקטובר, 2023

בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודת ניווט פסיכדלית על סיום הקורס. (שימו לב שקורס זה נועד למטרות חינוכיות.  Psychedelics Today  לא מכשירה מטפלים להנחות פסיכותרפיה בסיוע פסיכדלי).

מספר המקומות מוגבל!

שמרנו על קבוצות קטנות ואינטימיות כדי להבטיח שכל התלמידים יוכלו לתרום לדיונים הקבוצתיים החיים.

אוקטובר – דצמבר 2023 תאריכים ושעות

ימי שלישי: 10, 17, 24, 31 באוקטובר, 7, 14, 21, 28 בנובמבר, 3 בדצמבר.

 • זמן:  12:00 בערב EDT – 14:00 EDT / 19:00 IST – 21:00 IST

מתווה קורס חי:

שבוע 1: מבואות וקיצור היסטוריה של תרופות פסיכדליות – עם דיוויד דרפקין

שבוע 2: סט, סטינג, זמן ומרחב קדוש – עם מדיסון מרגולין

שבוע 3: סקירת מזעור נזקים – עם שון לייקוב

שבוע 4: טיפול בעזרת MDMA בישראל – עם טרם פורסם

שבוע 5: פנומנולוגיה יהודית של פסיכדליה – עם הרב זאק קמנץ

שבוע 6: מדיטציה והתנסויות מיסטיות – עם מייקל פיין

שבוע 7: החזקת מרחב לריפוי – עם טל שרעבי

שבוע 8: אינטגרציית עצמיות ודורות – עם ד”ר עידו כהן

שבוע 9: פרויקטים לשילוב תלמידים – עם דיוויד דרפקין

תוספות בונוס

ספרים אלקטרוניים/PDF להורדה של יומן טיולים וחוברות עבודה לשילוב!

Psychedelic Today’s Trip Journal
Psychedelic Today’s Integration Book Workbook

מתכננים מסע בעתיד הקרוב או עובדים עם לקוחות שאולי מתכננים טיול?

וודא שאתה לא שוכח את יומן הטיולים שלך!

יומן זה יעזור לך או ללקוחות שלך להתכונן בצורה הטובה ביותר לחוויה ומהווה כלי נפלא לחקירה עצמית.

The Navigating Psychedelics Trip Journal הוא הספר האולטימטיבי שיעזור לאדם להתכונן, לעקוב ולהתחיל לעבוד עם החוויות הפסיכדליות שלו.

בספר זה בן 68 עמודים, תמצאו טיפים ועצות להכנה, הנחיות ביומן, רשימת נסיעות פסיכדליות, מדור דוחות טיול ועוד.

עברתם חוויה פסיכדלית ואתם לא בטוחים איך לעבוד עם החוויה?

חוויות פסיכדליות יכולות להיות קשות, מבלבלות, מאושרות ומשנות חיים, אבל לדעת מה לעשות הלאה יכולה להיות מכריעה.

לכן ריכזנו את חוברת העבודה של שילוב של ניווט פסיכדליים כדי לעזור לך בתהליך שלך.

חוברת עבודה זו יכולה לשמש עם הלקוחות שלך כנקודת מוצא לתהליך האינטגרציה שלהם!

קיבלנו הרבה משוב ממטפלים ומאמנים שהשתמשו בספרים האלה עם לקוחות ואוהבים אותם לחלוטין !

חוברת עבודה זו מורכבת מפעילויות שונות כגון הנחיות מדיטציה, תרגילי יומן ותכנון מטרות.

מדריך קורס:

דיוויד דרפקין, LCSW

דיוויד דרפקין הוא במקור מברמינגהם, אנגליה. בגיל 21 הייתה לו חוויה של כמעט מוות שהפכה את מסלול חייו מבנקאות השקעות לעבודה סוציאלית, בודהיזם ועשור של טיולים בעולם וחיפוש רוחני דרך הודו, ניו זילנד, אוסטרליה ודרום מזרח אסיה. בגיל 31 הוא חווה את השבת הראשונה שלו, לאחר מכן עלה לארץ, הפך לעובד סוציאלי קליני ולאחר מכן עבר לאמריקה ל-13 שנים עם אשתו ושני ילדיו! באוגוסט 2023 חזר לישראל וכיום מתגורר בזכרון יעקב עם משפחתו. דוד הוא עובד סוציאלי קליני מורשה עם פרקטיקה פרטית של פסיכותרפיה ומעל 10 שנים בתפקידים קליניים, פיקוחיים וניהוליים הקשורים לבריאות הנפש והתמכרות. הגישה של דוד לפסיכותרפיה היא אקלקטית וקולחת, עם הכשרה בפסיכואנליזה, CBT/DBT, היפנוזה וראיון מוטיבציוני. הוא שם דגש יותר ויותר על פרקטיקות המבוססות על מיינדפולנס, מודעות סומטית, עבודת IFS ועקרונות של פסיכולוגיה טרנספרסונלית ופסיכולוגית עומק. דיוויד הוא מנהל החינוך וההדרכה ב-Psychedelics Today, ואחד היוצרים המייסדים של תוכנית ההכשרה Vital בת 12 החודשים שלהם.

המדריכים האורחים החיים שלך

*ניתן לשינויים במדריכים אורחים

מדיסון מרגולין

מדיסון מרגולין היא עיתונאית שמסקרת פסיכדליה, קנאביס, רוחניות וחיים יהודיים. היא גם מחברת ספר שייצא בקרוב בהוצאת היי האוס על המפגש בין יהדות לפסיכדליה, מנקודת מבט של גדילה הן בקהילת רם דאס והן בתנועת הלגליזציה של קנאביס. מייסדת שותפה של מגזין DoubleBlind, היא כתבה עבור פרסומים כמו רולינג סטון, פלייבוי, VICE ועוד כמה נקודות מכירה. כיום היא עובדת כמנהלת פרויקטים של העשייה האחרונה של Lucid News, Psychedelic U, ועורכת באולפן ההוצאה לאור היהודי Ayin Press, שם היא מפתחת תוכן הקשור לפסיכדליה. כמו כן, מייסד שותף של הפסגה הפסיכדלית היהודית ומנחה הפודקאסט של רשת Be Here Now Set & Setting, מדיסון טיילה בכל מקום מחוות הקנאביס של משלוש אמרלד ועד גדות הגנגס, סביב ישראל-פלסטין, חוקרת מקום רפואת צמחים בדת, בריאות הנפש ופתרון סכסוכים. עקבו אחריה בטוויטר, באינסטגרם, בפייסבוק או בלינקדאין.

שון לייקוב

שון הוא פעיל למזעור נזקים בעל תואר שני בפסיכולוגיית ייעוץ. שון היה ממייסדי “אנשים טובים”, הארגון המקצועי הראשון בישראל לצמצום נזקים פסיכדליים. בהמשך פתח והפעיל במשך חמש שנים את “הפינה שלנו בהודו”, מרכז מידע וייעוץ לתרמילאים בהודו המבוסס על עקרונות מזעור נזקים. לאחר שחזר ארצה, החל שון ללמוד טיפול פסיכדלי – תחילה בקנאביס ובהמשך עם קטמין – והוא ממייסדי ACPT (מרכז הנגשת טיפולים פסיכדליים בישראל) – עמותה רשומה המספקת הפניות לטיפולים פסיכדליים חוקיים ובטוחים ומחויבת להגדיל את מאגר המטפלים על ידי הבאת הכשרות מוכרות ואיכותיות לקהל הישראלי. הוא גם היה חבר בוועדה הבין-משרדית של ועדת הסמים של הכנסת, שבחן נושא מסיבות טבע ושימוש פסיכדלי. כמו כן, הוא נותן ייעוץ למזעור נזקים וטיפול באינטגרציה באמצעות זום ובמקלט שלו שהוסב בקיבוץ בו הוא מתגורר.

הרב ז”ק קמנץ

זאק הוא רב, מנהיג קהילה וצ’פלן בסיוע פסיכדלי (psychedelic assisted chaplain), שבסיסו בברקלי, קליפורניה. הוא בעל תואר שני בספרות תנ”כית ובשפות מאוניברסיטת ברקלי והאיחוד התיאולוגי בוגר וקיבל הסמכה לרבנות מראש בית הדין הרבני בירושלים בשנת 2012. כמייסד ומנכ”ל שפע, זאק הוא חלוץ תנועה לשילוב בטוח ונתמך שימוש פסיכדלי במסורת הרוחנית היהודית, דוגלת ביחידים ובקהילות לריפוי טראומה אינדיבידואלית ותורשתית ולהוות השראה לרנסנס דתי ויצירתי יהודי במאה ה-21.

מייקל פיין

מייקל פיין הוא מחזיק מרחב ומורה המתמחה במשחק הגומלין בין פסיכדליים, דת ורוחניות. מיכאל יושב בתל אביב, משם הוא מלמד מדיטציה ומנחה קבוצות אינטגרציה. הוא מציע הרצאות וסדנאות בנושאים פסיכדליים שונים, בעיקר סביב מזעור נזקים, רוחניות ושילוב. מיכאל לומד כעת לתואר שני באוניברסיטת תל אביב בפילוסופיה ולימודי דת.

טל שרעבי

טל היא מטפלת בטראומה סומטית ומחנכת מובילה בתכנית ההכשרה Inner Trek. היא גם פועלת כיועצת קלינית עבור Omnia Group Ashland, מרכז שירות פסילוציבין באורגון, ומספקת מפגשי KAP לאנשים עם C-PTSD. טל בוגרת התוכנית ללימודים אינטגרליים של מכון קליפורניה בטיפולים ומחקרים פסיכדליים בשנת 2021. היא הוכשרלה ע”י MAPS לטיפול בסיוע MDMA, ובפסיכותרפיה בעזרת קטמין עם הכשרה ופיקוח עם Polaris Insight Center. היא מתמחה באינטגרציה של מצבי תודעה לא רגילים ומספקת פסיכותרפיה בעזרת קטמין באשלנד אורגון. טל גדל במשפחה יהודית אורתודוקסית בישראל, ומזהה את עצמו כפסיכונאוט המתמחה בהתגלמות סומטית, מיינדפולנס וחגיגת מסתורין.

עידו כהן, Psy.D.

ד”ר עידו כהן, Psy.D – משרת יחידים, זוגות וקבוצות בסן פרנסיסקו. הוא קיבל את ה-Psy.D שלו ממכון קליפורניה ללימודים אינטגרליים והוכשר במכון יונג בסן פרנסיסקו. הוא עובד עם מגוון מגוון של אתגרים טראומת ילדות, מבקר פנימי, בעיות יחסים, חוסר הגשמה, צמיחה פסיכו-רוחנית וכן מפגשי הכנה פסיכדליים עם יחידים וקבוצות. מחקר הדוקטורט שלו חקר את תהליך האינטגרציה של טקסי איהוואסקה, תוך יישום הפסיכולוגיה היונגיאנית כדי להבין טוב יותר כיצד לתמוך ביחידים בתהליך השינוי והשינוי שלהם. הוא המייסד של “מעגל האינטגרציה” ומנחה סדנאות על הממדים השונים של האינטגרציה וההצטלבות של בריאות הנפש, בריאות רוחנית והחוויה האנתאוגנית. עידו מאמין שההצטלבות של הממדים הפסיכולוגיים, הרגשיים, הסומטיים והרוחניים שלנו יכולה לפתח את מערכות היחסים שלנו עם עולמנו הפנימי והחיצוני וליצור את השינויים שאנו רוצים לראות בחיינו. עידו נלהב בתמיכה ביחידים ליצור שינוי בר קיימא לטווח ארוך המוביל לחיים תוססים, אותנטיים, אקספרסיביים ומלאי אהבה.

תמחור

תמחור מוקדם: קבל הנחה של $100 כאשר אתה נרשם עד ה-18 באוגוסט.

כניסה רגילה: $918.00

מלגות: אנו מציעים כמות קטנה של מלגות לכל קורס. אנא מלא בקשה זו כדי להגיש בקשה למלגה.

818 דולר

תמחור מוקדם

ימי שלישי:

10, 17, 24, 31 באוקטובר, 7, 14, 21, 28 בנובמבר, 3 בדצמבר.

זמן: 12:00 בערב EDT – 14:00 EDT / 19:00 IST – 21:00 IST918 דולר

כניסה קבועה

יותר הירשם עכשיו

שאלות נפוצות


כמה זמן יש לי גישה לקורס?

איך נשמעת גישה לכל החיים? לאחר ההרשמה, יש לך גישה בלתי מוגבלת לקורס זה כל עוד תרצה – בכל המכשירים שבבעלותך.

האם הקורס הזה מסמיך אותי כמטפל פסיכדלי?

לא. קורס זה מיועד בעיקר למטרות חינוכיות. Psychedelics Today לא מכשירה מטפלים כדי להקל על פסיכותרפיה בסיוע פסיכדלי. בשלב זה, ישנם רק ארגונים בודדים שיכולים להכשיר מטפלים למחקר פסיכותרפי בסיוע פסיכדלי משפטי, כגון MAPS. עם זאת, ישנן אפשרויות חוקיות כמו קטמין וקנאביס שהן חוקיות במקומות רבים לשימוש בפסיכותרפיה.

האם אקבל תעודה?

כן. תקבל תעודת סיום הקורס בסיום הקורס.

למי מיועד הקורס הזה?

קורס זה מיועד בעיקר לקלינאים, מטפלים ומאמנים. גם כל בעל מקצוע שעובד עם לקוחות ימצא בכך ערך. שיעור זה יספק לך בסיס מעוגל היטב לטיפול בנושאים הקשורים לפסיכדליה כולל אינטגרציה עם לקוחות. סטודנטים לתארים מתקדמים שנרשמו לתכנית לפסיכולוגיה, ייעוץ או עבודה סוציאלית עשויים לקבל גם ערך רב.

האם יש תוכניות תשלום זמינות?

כן, אתה יכול לבחור תוכנית תשלום בקופה באמצעות Affirm או Afterpay.

כמה עולה הקורס?

הקורס הוא $918 דולר בתוספת מס. אם תרכוש לפני ה-18 באוגוסט, תקבל הנחה של $100.

האם אתם מציעים מלגות?

אם אתה מחפש מלגה לכיתה זו, אנא הקדש רגע למילוי בקשה זו .


כתב ויתור:  קורס זה אינו מקדם בשום צורה, מתנשא או מקל על פעילות בלתי חוקית. קורס זה מיועד אך ורק למטרות חינוכיות בלבד. אנא שימו לב שרוב החומרים הפסיכדליים אינם חוקיים במדינות רבות. על ידי הרשמה לתוכנית זו, אתה מסכים ש-  Psychedelics Today  לא לוקחת אחריות על מעשיך.

קורס זה אינו מספק אישורים או הכשרה למטפלים, מאמנים וקלינאים למתן שירותי פסיכותרפיה בסיוע פסיכדלי. שירותים אלו ברובם אינם חוקיים.


הסכמה מדעת

אנא שימו לב כי קורס זה מיועד למטרות חינוכיות בלבד. זה אינו תחליף לפסיכותרפיה או לרפואה המסורתית. קורס זה נועד לספק חינוך מהניסיון האישי והמקצועי שלנו. אם אתה חווה בעיות משמעותיות, אנא פנה לטיפול רפואי.

הגבלות כמובן

התרגילים בקורס זה מכוונים להתפתחות אישית ורוחנית. הטכניקות או השיטות אינן מחליפות בשום אופן תחליף לטיפול המסורתי. ניתן ליישם הרבה מהמידע בקורס זה על הטיפול המתמשך שלך, אם אתה משתמש כעת בשירותי בריאות הנפש.

אנו מאמינים כי מתן חינוך, תמיכה עמיתים והפחתת נזקים חשובים לתחום זה.

שוב, קורס זה גם אינו מכשיר/מסמיך מטפלים, קלינאים או מאמנים לספק/לאפשר פעילויות לא חוקיות.


על ידי הרשמה לקורס זה, אתה מסכים שאתה מבין את המטרה והמגבלות של קורס זה.

מצפה לצאת איתך למסע הזה!

כתיבת תגובה

Translate »
Scroll to Top
ליצור קשר