איפה אפשר ללמוד טיפול פסיכדלי

חשוב מאוד להבין שכל ההכשרות הקיימות היום מלמדות כיצד להשתמש בפסיכדליים במסגרת טיפולית – אך אינם מלמדים על מחלות נפש (כמו דכאון או פוסט-טראומה) ואינם מסמיכים מטפלים לטפל בבעיות אלו. הסמכה לטפל במחלות נפש היא רק ע”י למודים פורמליים מוכרים (תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, עבודה סוציאלית וכד’)

בינואר 2023 יגיעו שני מומחים, ד”ר פיל וולפסון וד”ר מארק בראונשטיין להעביר הכשרה מיוחדת למטפלים על טיפולים פסיכדליים בעזרת קטמין.

ההכשרה תתקיים במצפה רמון בשפה אנגלית.

הכשרות מקיפות וארוכות (בדרך כלל רק למטפלים מוסמכים)

לימודים קצרים אודות חומר מיוחד

קטמין

חיפש בגוגל יעלה אפשרויות רבות – בחרתי את שלושת המקומות המוכרים לעבודתם בתחום

פסילוסיבין

שני המוסדרות המציעים הכשרה ספציפית לפסילוסיבין (Usona ו-Compass) אינם מציעים הכשרות לציבור הרחב, אלא למועמדים להיות מטפלים במחקרים שלהם

או שאפשר ללמוד טיפול פסיכדלי מבוסס מיינדפולנס בעזרה קנאביס כבר עכשיו

למד כיצד להקל על מסעות פסיכדלים טרנספורמטיביים עבור לקוחותיך, שיטות מיינדפולנס התומכות בחווייתך כמנחה ובתהליך הלקוח שלך, וכל כללי ה”התנהלות “הלוגיסטית של הנחיית מסע פסיכדלי בטוחה ואתית. מערכות המיומנות כוללות הנחיית מוזיקה מתקדמת, צריכת תרופות מכוונות, מדיטציה מודרכת והתערבות במשבר

PSS2 מלמד כיצד להעמיק בבטחה את החוויה הפסיכדלית של לקוח באמצעות שיטות מודעות מודרכות, ומלמד כיצד לנווט במרחב הפנימי כנוף דמיוני, כיצד לערב את ההיבטים הרבים של העצמי, כיצד לשנות ולהעביר מתח וטראומה, וכדי לנווט בבטחה בשטחים בין אישיים. מערכי מיומנות נוספים הנלמדים כוללים הקלת חוויות בקבוצות קטנות וחוויות קנאביס פסיכדלי מקוון. בדומה לשיטות מדריך בסיוע MDMA ו- Psilocybin. כולל חוויות מסע פסיכדליות קבוצתיות לכל המשתתפים.

PSS3 מלמד טכניקות טיפוליות ספציפיות וכיצד להתמודד עם לקוחותיך עם בעיות קליניות משמעותיות, במיוחד טראומה ו- PTSD, והחששות הקליניים הקשורים בדרך כלל לטראומה. בנוסף, קורס זה גם מלמד כיצד לתמוך בלקוחות בתהליכי קצה צמיחה קיצוניים. הערכה, הכנה ואינטגרציה נדונים בהרחבה. שיטות ספציפיות הנלמדות הן נשימות בסיוע קנאביס, טיפול פסיכדלי בסיוע קנאביס ופסיכותרפיה סומטית בסיוע קנאביס, כמו גם כיצד להתמודד עם מצבים פסיכדליים קיצוניים הדומים ל- 5-MeO-DMT. כולל חוויות מסע פסיכדליות קבוצתיות לכל המשתתפים.

לא מאמינים ביכולות של קנאביס להביא אותך למקומות עמוקים כמו פסיכדליים מוכרים? אני מבין אותך – גם אני לא הכרתי את הכוח עד שלא חוויתי. בעלי אישור לקנאביס מוזמנים לחוות טפב”ק איתי בעברית. המרכז בדנבר מציע טיפולים דרך זום (קנאביס מספיק בטוח שלא נדרשת נוכחות פיזית) ולא מוגבלת לבעלי אישור.

דניאל מקווין מבין את הצורך הרחב לריפוי אצלנו ומחוייב להפיץ את הבשורה ולעזור לכמה שיותר אנשים להינות מיכולות הטיפוליות של הצמח. אם נצליח לגבש קבוצה מספיק גדולה, דניאל מוכן לעשות הכשרה מיוחדת ומותאמת. לפי צרכי הקבוצה שתתגבש, אפשר יהיה לבנות הכשרה באורך מיוחד, לחבר שלבים, לדאוג לאפשרות של תרגום סִימוּלטָנִי . הקורס יהיה רק בצורה מקוונת כי חוקי מדינת ישראל מתייחסים בכובד ראש בהתכנסות של אנשים בה לחלק יש רישיונות ולאחרים אין ויש צריכת קנאביס במקום. כאשר כל אחד בביתו, ואין שום חובה לצרוך קנאביס ע”מ להשתתף בקורס, האחראיות על המשתתף לעמוד בחוק הרלוונטי למצבו.  

נשמע מעניין? השאיר.י פרטים כאן ואהיה בקשר

כתיבת תגובה

Translate »
Scroll to Top
ליצור קשר